Bafni

improvizační
divadlo

image

Neobyčejné příběhy

Co všechno se může zvrtnout v životě obyčejného člověka

O představení:

Kam až sahají hranice nevšednosti? Mohou mít tak různé příběhy vůbec něco společného? A co když mají společné úplně všechno? Vydejte se s námi na průzkum zdánlivě obyčejných příběhů, které se ale propletou tak, jak to jen dokáže hercova fantazie. V jednom večeru uvidíte dva formáty improvizačního představení - jedno se jmenuje Harold a druhé Bakaláři. Každý formát je jiný, ale oba mají jedno společné: silný příběh.

Zažili jste vy sami něco neobyčejného? Podělte se s námi! Pošlete nám Vaši historku ve zprávě na Facebooku nebo na bafni@bafni.cz s předmětem "Bakaláři" a my zahrajeme příběh inspirovaný Vaší skutečnou událostí.

O formátech:

Harold

Harold je jednou z nejslavnějších improvizačních dlouhých forem, která vznikla před třiceti lety v Chicagu a kde se dodnes hraje. V jeho struktuře se střídají rozverné asociační hry se třemi příběhy, které se nakonec propletou v jeden. Diváci na začátku zadají jedno slovo a pak už se jen nechají unášet.

Bakaláři

Autorský formát divadla Bafni vychází ze stejnojmenného pořadu České televize. Reálná historka ze života se stane inspirací pro improvizovaný příběh. Diváci jsou na začátku představení vyzváni, aby se podělili o nějaký svůj zážitek, případně napoví hercům, o čem by měli vyprávět oni sami.